Unit Perpustakaan
1 Zulkifli bin Ali
Ketua Unit Perpustakaan (T) PS
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
zulkifli.ali@mafi.gov.my
03-88701786
2 Maliza binti Maarof
Penolong Pustakawan Kanan (T) PS1
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
maliza.maarof@mafi.gov.my
03-88701782
3 Zurina binti Mohamed Yusof
Penolong Pustakawan (T) PS2
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
zurina.yusof@mafi.gov.my
03-88701773
4 Erni Haryati binti Ahmad Nazri
Pembantu Pustakawan Kanan (T) PS1
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
erni@mafi.gov.my
03-88701785
5 Hazima Nadia binti Mohamad Muhtar
Pembantu Pustakawan (T) PS2
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
nadiamuhtar@mafi.gov.my
03-88701779
6 Khaleda Najwa binti Mohd Halit
Pembantu Pustakawan (T) PS3
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
khaleda@mafi.gov.my
03-88701781
7 Muhammad Syahmi bin Kamarul Azman
Pembantu Pustakawan (T) PS4
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
syahmi@mafi.gov.my
03-88701775
8 Nik Mohd Rafiq bin Rosdi
Pembantu Tadbir (T) PS
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
rafiq@mafi.gov.my
03-88701783
9 Azhar bin Mohammad
Pembantu Operasi (T) PS1
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
azhar.m@mafi.gov.my
03-88701775
10 Mazalan bin Zainudin
Pembantu Operasi (T) PS2
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
mazalan@mafi.gov.my
03-88701780
10 Mohd Hafizul bin Abd Rahim
Pembantu Operasi (T) PS3
Bahagian Pentadbiran » Unit Perpustakaan
hafizul@mafi.gov.my
03-88701784
Log in to your account:

Don't have an account? Register here.

Masa Operasi

Isnin - Jumaat
8.30am - 4.30pm
Jumaat
Tutup 12:15pm - 2:45pm
Tutup pada Sabtu,Ahad dan Cuti Umum

 

Pendaftaran akaun

Info! Pengguna perlu mencipta/log masuk ke e-Library kami untuk melihat kandungan perpustakaan kami.
Sila baca dan fahami Penyata Data & Maklumat Peribadi ini dan dengan menandatangani ini, PENGGUNA BERSETUJU untuk menggunakan Maklumat Peribadi mereka mengikut terma Penyata Data & Maklumat dan Polisi Privasi ini
Saya telah membaca dan bersetuju menerima Pernyataan Data & Maklumat dan Dasar Privasi
×

POLISI PENDAFTARAN KEAHLIAN PERPUSTAKAAN MAFI

 

  • 1. Keahlian perpustakaan dibuka kepada semua warga MAFI termasuk jabatan dan agensi di bawah MAFI.
  • 2. Permohonan keahlian daripada luar MAFI perlulah mengemukakan permohonan secara rasmi kepada pihak Perpustakaan MAFI melalui emel : perpustakaan@mafi.gov.my


POLISI PEMINJAMAN BAHAN PERPUSTAKAAN MAFI

 

  • 1. Peminjaman bahan perpustakaan dibenarkan untuk ahli yang berdaftar dan bertugas di Kompleks Wisma Tani, Putrajaya sahaja.
  • 2. Ahli perpustakaan yang berdaftar tetapi bertugas di luar Kompleks Wisma Tani Putrajaya, ahli hanya dibenarkan untuk membuat rujukan sahaja. Walaubagaimanapun salinan fotostat / imbasan dibenarkan dengan membawa kertas A4 / gajet sendiri. (Kebenaran ini tertakluk kepada akta hakcipta).


Department Name: UNIT PERPUSTAKAAN
Contact No.: 03-8870 1786 (Ketua Unit Perpustakaan) / 03-8870 1772 (Kaunter)
Fax No.: +603-8889 5239
Email Address: library@mafi.gov.my
Address:

 

Bahagian Pentadbiran Kementerian Pertanian dan Industri Makanan Aras 4,Blok Podium 4G1, Wisma Tani No.28, Persiaran Perdana, Presint 4, 62624 Putrajaya



Close

Jom Membaca LIBRARY MAFI


Ikuti Kami

Perpustakaan MAFI - Putrajaya